5.5.2023

EXKURZIA 💯✅🚌👣 EXKURZIA 💯✅🚌 👣EXKURZIA 💯✅🚌👣

✅04. mája 2023 sme sa so žiakmi 1. stupňa vybrali na exkurziu do Poľnohospodárskeho múzea v Nitre 🚌

✅Žiaci sa dozvedeli veľa informácií o obrábaní pôdy a o vývoji remesiel od praveku po stredovek.

✅Z múzea sme sa presunuli do vonkajších hangárov, kde si žiaci mohli popozerať staršie poľnohospodárske stroje - lietadlá, traktory, kombajny, sejačky a mnohé ďalšie poľnohospodárske stroje, ktoré sa využívali pri práci na poli aj u nás 🚜

✅Veľkým zážitkom bol aj vonkajší skanzen, kde si žiaci prezreli a na vlastnej koži vyskúšali, ako sa učili deti voľakedy dávno v minulosti...

✅V N Centro Nitra žiaci hľadali určenú postavičku v lego stavbách, a následne sa mohli zahrať v Legolande.

✅Čerešničkou exkurzie😀 bolo prekvapenie v podobe prehliadky mestskej časti prostredníctvom turistického vláčika 🚂v meste Nitra.

✅Domov sme prišli plní nových, zaujímavých informácií a zážitkov z celého dňa.

Bolo nám výýýborne👏👏👏