1.2.2023

Lyžiarsky deň - 1. stupeň

𝑻𝒆𝒍𝒆𝒔𝒏𝒂́ 𝒗𝒚́𝒄𝒉𝒐𝒗𝒂 𝒏𝒂 𝒍𝒚𝒛̌𝒊𝒂𝒓𝒔𝒌𝒐𝒎 𝒔𝒗𝒂𝒉𝒖 ☺️ ročníky 1. až 4. 🌨❄️⛷🎿

👉Aj dnes naši žiaci prežili nádherný zimný deň na lyžiach - na lyžiarskom svahu SKI centrum Drozdovo.

👉Tentokrát triedy 1. stupňa mali možnosť 𝒛𝒂𝒛̌𝒊𝒕̌ 𝒏𝒆𝒐𝒃𝒗𝒚𝒌𝒍𝒖́ 𝒕𝒆𝒍𝒆𝒔𝒏𝒖́ 𝒗𝒚́𝒄𝒉𝒐𝒗𝒖, a to vďaka finančnej pomoci našej rodičovskej rady pri ZŠ s MŠ Veľká Lehota.

👉Mnohí stáli na lyžiach po prvýkrát, ale teší nás, že vďaka výučbe a pomoci našich skvelých inštruktorov 🙏😏- p. uč. Tomáš Šmondrk, p. uč. Diana Tisovská a p. uč. Marcela Adamcová sa všetci naučili lyžovať a začiatky tohto krásneho športu majú zvládnuté.

Už len v tom pokračovať 😄

𝑵𝒂𝒔̌𝒆 𝒑𝒐𝒅̌𝒂𝒌𝒐𝒗𝒂𝒏𝒊𝒆 𝒑𝒂𝒕𝒓𝒊́:

👉 rodičovskej rade za finančnú výpomoc 💗

👉 Obecnému úradu Veľká Lehota za odvoz a dovoz detí na lyžiarske stredisko,

👉 p. uč. Tomášovi Šmondrkovi,

👉 p. uč. Marcelke Adamcovej,

a ostatným rodičom za odvoz zo strediska.

👉Dnes boli podmienky drsnejšie ako včera, ale všetci boli veľmi statoční a zvládli 😊

Bolo to namáhavé, ale je na nezaplatenie prežiť takúto akciu spolu so spolužiakmi, s kamarátmi...

👉 Veríme, že naši malí žiaci zažili krásny deň, plný nových zážitkov, na ktorý budú dlho spomínať 👏👇

#zsvelkalehota