14.2.2023

Náš skvelý školský karneval 2023

🥳Náš skvelý školský karneval 2023 🃏♦️🎈🎊🥳

🟣Fašiangové obdobie je spojené so zábavou a karnevalom. Nebolo tomu inak ani v našej škole.

🔴Deň pred Valentínom sa mohli naši žiaci dopoludnia zabaviť v maskách a ukázať svoju kreativitu pri ich príprave.

🟡Bolo vidieť, že máme veľmi tvorivých žiakov a rodičov 😀

🟢Veľmi oceňujeme, že naozaj všetci žiaci sa do karnevalu zapojili a prišli v nejakej maske.

Druhostupniari zvolili kolektívne triedne masky 👌

🔵Súčasťou karnevalu bola predovšetkým dobrá nálada, rôzne súťaže, výborná zábava a príjemná atmosféra.

🔴Samozrejmosťou bola aj súťaž o najkrajšie masky 🔴

Ďakujeme 🙏všetkým rodičom a starým rodičom, ktorí si našli čas a zavítali medzi nás 🧡

Mamičkám Jarka Daruš Gábrišová, Ivana Hubačová Víglaská, Lucia Monteagudo Bernardez a Stanislava Číková, ktoré priniesli deťom chutné občerstvenie, zo srdca ďakujeme 🙏za množstvo skvelých a chutných koláčikov 🧡

🟢Za hudobnú produkciu srdečne ďakujeme Tomáš Ďatko 🧡

🔵Všetci sme prežili jedno čarovné dopoludnie plné radosti, obohatené o krásne zážitky.

A aj keď nemohli všetky masky zvíťaziť ☝️,vyhrali všetci, pretože každý jeden dostal odmenu za účasť.

Nakoniec ďakujem všetkým kolegom, ktorí sa v deň karnevalu premenili na usilovné včielky 🐝😏😂

Super, ďalšia vydarená akcia v našej škole 👏👏👏

#zsvelkalehota

#karneval