15.11.2022

Odovzdanie Ponožkovej výzvy pre klientov Domov, n. o., Veľké Pole

Z Veľkého Poľa, kde sme do Domov, n. o., odovzdali našu Ponožkovú výzvu, sme dostali takúto krásnu spätnú väzbu 👇

❤️ ĎAKUJEME ❤️

Určite poznáte pocit, keď nečakane dostanete od niekoho darček bez toho, žeby darca niečo od toho očakával. Nám sa to stalo tento týždeň!

Takúto krásnu krabicu sme dostali od ZŠ s MŠ Veľká Lehota, ktorú vyzbierali pre našich klientov. Pani riaditeľka zorganizovala krásnu akciu s názvom PONOŽKOVÁ VÝZVA. Za pomoci svojich žiakov, ich rodičov, zamestnancov a v neposlednom rade učiteľov tejto školy, sa môžu naši klienti tešiť z nových párov ponožiek, krížoviek či iných dekoračných ozdôb, ktoré spestria naše zariadenie. 🤗

Ďakujeme, že práve v škole sa deti naučia rozdávať radosť nezištne, s pocitom lásky, ktorá hreje pri srdiečku ❤️ Totižto aj takýto pre niekoho možno malý dôkaz, no pre nás obrovský skutok ukáže, že aj napriek ťažkej dobe, deti dokážu odovzdať lásku a obdarovať iných. 🥰 Zbierku odovzdal p. Ing. Vozár - manžel pani riaditeľky, ktorej chceme aj takto verejne poďakovať, že učí deti k empatii voči druhým. 😊

❤️ĎAKUJEME❤️