4.11.2022

Ponožkový október

🧦🦶Výzva 👉Ponožkový október👈 je úspešne za nami 🧦🦶

✅Do tohto úžasného projektu nezištnej pomoci druhým ľuďom sme sa zapojili po prvýkrát a veľmi radi 🧡

✅Zapojila sa doňho celá škola rôznou pomocou, najviac však deti 1. stupňa, ktoré s pani vychovávateľkou Katarína Šmondrková v rámci Školského klubu detí najprv pripravili a ozdobili veľkú krabicu, do ktorej sme ponožky zbierali.

Na konci mesiaca im pomáhali s ilustráciami aj žiaci z 2. stupňa.

✅Vyzbierali sme 3️⃣1️⃣ párov nových ponožiek, ktoré sme sa rozhodli darovať klientom z Domova sociálnych služieb, n. o., Veľké Pole.

✅Klientom na Veľké Pole však nedarujeme iba ponožky, ale aj rôzne krížovky, pexeso, malé darčeky, ozdôbky, jesenné dekorácie, pohľadnice a napísali sme im aj pekný list.

✅Ku každému páru ponožiek sme pribalili malú omaľovánku a chutný čaj a všetko sme to previazali farebnou stuhou.

✅Veľmi pekne ďakujeme 🙏 všetkým rodičom, deťom aj zamestnancom, ktorí sa zapojili do tohto dobrovoľníckeho ušľachtilého projektu nezištnej a obetavej pomoci druhým ľuďom.

✅Naše deti vedieme k tomu, aby pochopili, že je lepšie dávať, ako brať...

Super, deti 👏👏👏

#zsvelkalehota