8.2.2022

Telesná výchova na lyžiarskom svahu - 1. DEŇ

Našim žiakom sme ponúkli možnosť prežiť zaujímavú telesnú výchovu  - na lyžiach a lyžiarskom svahu SKI centrum Drozdovo, kde sme sa vrátili presne po dvoch rokoch.

Dnes (2.2.2022) si žiaci 5. 7. a 9. ročníka vďaka podpore Rodičovskej rady pri ZŠ s MŠ Veľká Lehota užili deň na čerstvom vzduchu.

Niektorí z nich stáli na lyžiach po prvýkrát, niektorí lyžujú pravidelne, ale byť na svahu so spolužiakmi, s kamarátmi, to už je iná pesnička :-)

Ďakujeme za trpezlivosť, nasadenie a pomoc p. uč. Tomášovi Šmondrkovi a p. uč. Radke Mokrej.

Ďakujeme rodičovskej rade za finančnú výpomoc.

Za pomoc pri odvoze na lyžiarske stredisko ďakujeme Obecnému úradu Veľká Lehota, p. uč. Tomášovi Šmondrkovi a tiež nášmu p. školníkovi Jarkovi Cibirimu.

Žiaci boli unavení, ale šťastní.

Veríme, že všetci prežili krásny deň, naučili sa lyžovať a dúfame, že budú v tomto krásnom športe pokračovať.