16.3.2023

Týždeň mozgu v Dominik, n.o.

Od 13. do 19. marca 2023 sa koná celosvetová kampaň Týždeň mozgu.

Cieľom tejto iniciatívy je upriamiť pozornosť verejnosti na ľudský mozog, jeho činnosť, možné ochorenia a na význam cvičení na podporu činnosti mozgu.

My sme kampaň podporili v zariadení DOMINIK, n.o. Veľká Lehota, kde nás pozvali, aby sme si spoločnými silami trošku pocvičili náš mozog.

A veru, oplatilo sa 😊

V Dominiku mali pre nás prichystaných veľa zábavných úloh, niektoré sme riešili spolu s klientmi zariadenia.

Prvá skupina boli žiaci 3. a 4. ročníka, a druhú skupinu tvorili žiaci 6. a 7. ročníka.

Prvostupniari boli veľmi šikovní, vedeli reagovať na otázky a úlohy, dostali veľkúúú pochvalu, druhostupniari si ešte musia čo-to doštudovať 😉😀, ale keď sa vrátia do zariadenia o rok, už toho budú vedieť oveľa viac 😊

Deti dostali aj sladkú výslužku 😍

Ďakujemeee 🙏za príjemne strávený čas a sladkosti, naučili sme sa zas niečo nové a niečo sme urobili aj pre svoj mozog 👌

Super 👏