30.3.2023

Veľkonočné tvorivé dielne

🐣🐥🌷Veľkonočné tvorivé dielne 🐣🐥🌷

🌷🎋Veľmi príjemná, pohodová a tvorivá atmosféra zavládla v stredu poobede 29.3.2023 v našej ZŠ s MŠ Veľká Lehota, kedy sme s radosťou privítali rodičov a starých rodičov a spoločne sme strávili pár hodín kreatívnym predveľkonočným tvorením.

🌷🎋Použili sa rôzne techniky - zdobenie vajíčok vypaľovaním, servítková technika, maľovanie, lepenie a zdobenie dekoratívnymi detailmi, vyškrabovanie veľkonočných motívov, výroba jarných ikebán, dekorovanie cestovinami, výroba korbáča z ôsmich spletených, čerstvo narezaných prútov vŕby a ďalšie...

🌷🎋 K práci všetci dostali chutné občerstvenie, ktoré sme nachystali aj my a priniesli nám aj ochotné mamičky - srdečná vďaka ❤️

🌷🎋Rodičia a starí rodičia mali radosť, že mohli tvoriť so svojimi deťmi a vnúčatkami, a deti sa tešili z vlastnoručne vyrobených jarných dekorácií.

🌷🎋Bol to pre nás všetkých obohacujúci deň a nikomu sa nechcelo ísť domov. Napokon nám mamičky pomohli aj upratať priestory 😀 - ďakujeme pekne ❤️

🌷🎋Už sa všetci tešíme, ako si to užijeme nabudúce 🌷🎋

A že sa im podarili krásne výrobky, posúďte v našej fotogalérii 👇