24.5.2023

Napísali o nás - darčeky pre združenie Pomoc zo srdca

Toto o našich deťoch napísali z občianskeho združenia Pomoc zo srdca 👇

DARČEKY PRE DARCOV OD NAŠICH MALÝCH POMOCNÍKOV Z VEĽKEJ LEHOTY 🥰

Ako už pri niekoľkých našich predchádzajúcich akciách, aj tentokrát sa nám pri príležitosti blížiaceho sa Dňa detí ozvala úžasná pani vychovávateľka Katka Katarína Šmondrková zo Školského klubu detí pri ZŠ s MŠ Veľká Lehota, či sa môžu s detičkami znovu nejako zapojiť. ☺️

Samozrejme, že sme sa potešili, ponuku sme s radosťou prijali a deti nám vyrobili krásne darčeky, ktoré budeme posielať ako poďakovanie darcom, ktorí na Deň detí obdarujú naše rodinky. 🤗

Pani vychovávateľka s detičkami si najskôr urobili slané cesto a vykrojili srdiečka, ktoré nechali vysušiť. Po vysušení deti rôznymi technikami ozdobovali srdiečka a na koniec dali farebné stužky, aby sa dali niekam zavesiť.

Veľmi pekne ďakujeme Janke, Dorotke, Victorii, Karinke, Viktórii, Lucaskovi, Šimonkovi, Filipkovi, Andrejkovi, Matúškovi za krásne ozdôbky a samozrejme aj pani vychovávateľke Katke za to, že vedie detičky už od malička k pomoci druhým, ste všetci úžasní! ❤️