Naša úžasná vianočná akadémia

🎄14. decembra 2022 sa v sále Spoločensko – kultúrneho centra vo Veľkej Lehote uskutočnila slávnostná vianočná akadémia, ktorú sme sa v našej škole rozhodli obnoviť po dlhých siedmich rokoch...

🎄Naše deti z MŠ a žiaci ZŠ sa spolu so svojimi vyučujúcimi na ňu veľmi starostlivo pripravovali a nacvičovali.

🎄Svoje umenie a kreativitu predviedli v plnej paráde a vianočná besiedka bola naozaj veľmi pestrá, tvorivá a bola plná zaujímavých čísel.

🎄Všetci žiaci ukázali to najlepšie zo seba, predviedli svoje nadanie, umenie a ukázali sa v tom najlepšom svetle.

🎄Do prípravy akadémie dali veľa energie, času, úsilia nielen deti a žiaci, ale aj pani učiteľky, ktoré s deťmi program nacvičovali.

🎄Všetkým, ktorí sa podieľali na príprave slávnostnej vianočnej akadémie, patrí srdečná vďaka ❤️

Viktor Šály, Tomáš Ďatko, Štrbová Adriána srdečná vďaka za pomoc ❤️

Za foto ďakujeme ochotným mamičkám a Ema Štrbová 😀