21.4.2022

NOVÉ OPATRENIA od 21.4.2022

Informujeme vás, že od dnešného dňa, teda od 21. apríla 2022, sa zmiernia opatrenia v oblasti prekrytia dýchacích ciest a domácej karantény úzkych kontaktov.

Na základe Vyhlášky ÚVZ SR č. 32/2022, ktorou sa nariaďujú opatrenia pri ohrození verejného zdravia k povinnosti prekrytia horných dýchacích ciest, sa ???̌?́ ?????????̌ ????????? ?????́?? ??́?????́?? ????? ????̌???́? ???????́????/??́?̌?? ? ??????̌??́?? ??????????? ?̌???? ? ?̌??????́?? ??????????.

Na základe uvedenej vyhlášky k izolácii osôb pozitívnych na ochorenie COVID-19 a karanténe osôb, ktoré prišli do úzkeho kontaktu s osobou pozitívnou na ochorenie COVID-19, po úzkom kontakte s osobou pozitívnou na ochorenie COVID-19 ?????? ????????́ ?????́???̌ ??????????? ?? ???????́??.

Nástup do karantény bude riešiť lekár.

Všetky detaily budú uvedené v školskom manuáli ŠKOLSKÝ SEMAFOR.