29.11.2023

🎄 🕯🕯🕯🕯 Blíži sa advent 🕯🕯🕯🕯 🎄 alebo, ako sme si plietli adventné vence

🎄V tomto roku sa advent začína dosť neskoro – v nedeľu 3.12.2023, a my sme sa v našej škole naň pripravovali včera, 28. novembra, a teda, tvorilo sa ostošesť 😁

🎄Prišli nás navštíviť rodičia a starí rodičia a spolu so svojimi deťmi a vnúčatkami vyrábali, tvorili, lepili, vytvárali, aranžovali, viazali, ozdobovali... každý podľa svojej fantázie, chuti a kreativity 👍👌

🎄Veľmi sa tešíme, že vynikajúca nálada, neobyčajne príjemná a tvorivá predvianočná atmosféra, umocnená aj čerstvo napadaným snehom, zavládla v našej škole v utorok popoludní, kedy sme sa v hojnom počte opäť stretli v našej škole, a to aj napriek tomu, že máme, žiaľ, vysokú chorobnosť detí v tomto období...

🎄Množstvo prekrásnych venčekov, jeden krajší ako druhý, a iných vianočných dekorácií, sme si spoločne vyrobili 👏

Ani tento rok nechýbalo chutné občerstvenie 🍰☕️🍹🫖🧁, za ktoré veľmi pekne ďakujeme 🙏, vianočný punč, vianočná hudba 🎶🎵a najmä – skvelá nálada ❤️

🎄Všetkým, ktorí prišli medzi nás ĎAKUJEME 🙏, že sme sa mohli na pár chvíľ zastaviť, a tak spoločne prežiť krásny predvianočný čas 🎄