23.5.2026

🥛 Deň mlieka v ŠKD s praktikantkou Táničkou 🐄💛

V našom školskom klube sme si pripomenuli Deň mlieka veselými a tvorivými aktivitami. Deti si z roliek vyrobili originálne stojany na ceruzky s obrázkami zvieratiek, poskladali obrázok kravičky a spoločne ho nalepili na tabuľu. 🖍️🐮

Veľkú zábavu priniesla aj praktická aktivita – deti si nafúkali rukavice, naplnili ich vodou a skúšali „dojiť“. Smiechu a radosti bolo naozaj veľa a všetci sa pobavili na tom, ako im to išlo. 😄

Po usilovnej práci si deti pochutili na chutnom olovrante – čokoládových a škoricových sušienkach namáčaných v mlieku. 🥛🍪

Bol to príjemný deň plný tvorenia, zážitkov a dobrej nálady💛