Dnes je MDD - sviatok všetkých detí 👫🥳🎁🎊
Pri tejto príležitosti naše deti aj tento rok potešil pán starosta @Jozef Mihál, ktorý im v mene nášho zriaďovateľa – Obce Veľká Lehota – venoval krásne ruksaky s logom obce 👇 a malú sladkú pozornosť v podobe džúsu.
Darček dostalo každé dieťa v MŠ aj ZŠ, čo im vyčarilo úsmev na tvári a spríjemnilo dnešný slávnostný deň😊
Srdečne ďakujeme za milé gesto, podporu a pozornosť venovanú našim deťom 🙏💗


