🌞 Koniec školského roka sme oslávili výletom! 🦁
🌞 Koniec školského roka sme oslávili výletom! 🦁
Naši škôlkari si užili krásny koncoročný výlet do Panthera Parku, kde na nich čakal svet plný zvierat, zábavy a nových zážitkov.
Deti obdivovali majestátne šelmy, opice, lemury, surikaty i ďalšie zaujímavé zvieratá a dozvedeli sa o nich množstvo zaujímavostí.
Park ponúka bohatý kontakt so zvieratami a rôzne atrakcie pre deti, ktoré si naši malí výletníci naplno užili.
Čakal ich edukačný program, kde sa spoločne stali ošetrovateľmi zvierat, poznávali zvuky zvierat a každý si zasadil vlastnú rastlinku, ktorú si vzal so sebou 👏
Nechýbal smiech, dobrá nálada ani spoločné zážitky s kamarátmi. Výlet bol krásnou bodkou za úspešným školským rokom a deti si z neho odniesli množstvo nezabudnuteľných spomienok.
#materskaskola
#nasvylet
#zazitky




























































