24.6.2026

🌞 Koniec školského roka sme oslávili výletom! 🦁

🌞 Koniec školského roka sme oslávili výletom! 🦁

Naši škôlkari si užili krásny koncoročný výlet do Panthera Parku, kde na nich čakal svet plný zvierat, zábavy a nových zážitkov. 

Deti obdivovali majestátne šelmy, opice, lemury, surikaty i ďalšie zaujímavé zvieratá a dozvedeli sa o nich množstvo zaujímavostí. 

Park ponúka bohatý kontakt so zvieratami a rôzne atrakcie pre deti, ktoré si naši malí výletníci naplno užili. 

Čakal ich edukačný program, kde sa spoločne stali ošetrovateľmi zvierat, poznávali zvuky zvierat a každý si zasadil vlastnú rastlinku, ktorú si vzal so sebou 👏

Nechýbal smiech, dobrá nálada ani spoločné zážitky s kamarátmi. Výlet bol krásnou bodkou za úspešným školským rokom a deti si z neho odniesli množstvo nezabudnuteľných spomienok.

#materskaskola

#nasvylet

#zazitky